Zakłady pracy, w których nasi uczniowie odbywają zajęcia praktyczne.

ZAWÓD ZAKŁAD
ślusarz
  • PHU „WRÓBLEWSKI” Brusy, ul. Pocztowa
  • Instalacja Grzewcza i Sanitarna G. Narloch, Brusy ul. Karpacka
  • Kowalstwo Artystyczne Zbigniew Felski, Brusy ul. Młyńska 21
  • Gminna Spółdzielnia „SCH”, Brusy ul. 2-go Lutego 7-9
  • Zakład Mechaniki Poj. Jan Pokrzywiński, Brusy ul. Dworcowa 35
  • Usługi Ogólnobudowlane i Ślusarstwo Stanisław Lamczyk Gacnik
  • KOW-MET Kowalstwo Metaloplastyka Tadeusz Cysewski, Brusy
 dekarz
  • Zakład Blacharstwa Budowlanego Edward Hebel, Brusy ul.Traugutta
  • Usługi Blacharsko –Dekarskie Leszek Kiedrowicz, Brusy
  • Usługi blacharsko - dekarskie Rafał Sikorski, Dąbrówka 5
 operator obrabiarek skrawających
  • P.U.H. Stanisław Teca, Czyczkowy ul. B. Bukowskiego 6
  • P.P.U.H. KINSTAL Piotr Kin, Małe Chełmy
 operator maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego
  • Zakład Produkcji Spożywczej Stefan Skwierawski, Brusy ul. Szkolna 28
 fryzjer
  • Salon Fryzjerski „STYL” Dorota Roda, Brusy Plac Jana Pawła II
  • Zakład Fryzjerski Maria Tyma, Brusy ul. Plac Jana Pawła II 1
  • Zakład Fryzjerski Bożena Rożek, Brusy ul. Pocztowa
  • Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Justyna Czapiewska, Brusy
 stolarz
  • Usługi Stolarskie Adam Nakielski, Brusy wyb. 57
  • Zakład Stolarski Edward Kloskowski, Brusy ul. Świętopełka 1
  • Zakład Stolarski Łucjan i Rafał Rytlewscy, Brusy ul. W. Rogali
  • Zakład Stolarski Franciszek Kobus, Brusy ul. Derdowskiego 1
  • Zakład Stolarski Grażyna Erdmańczyk, Zalesie
  • Zakład Stolarski Henryk Szczepański, Brusy ul. Słoneczna 39
  • Usługi Stolarskie Ryszard Pepliński, Lubnia ul. Dworcowa 5
  • Usługi Stolarskie Grzegorz Zblewski, Czapiewice 32
  • Usługi Stolarskie Zbigniew Krzoska, Czyczkowy
  • Usługi Stolarskie Maciej Radtka, Zalesie
  • Zakład Stolarski Tadeusz Kiedrowicz, Zalesie

mechanik pojazdów samochodowych

lakiernik

blacharz samochodowy

  • Zakład Mechaniki Pojazdowej Jan Miętki, Brusy
  • Zakład Mechaniki Poj. Jan Pokrzywiński, Brusy ul. Dworcowa 35
  • Zakład Mechaniki Pojazdowej Piotr Ciemiński, Kosobudy
  • Zakład Mechaniki Poj. Andrzej Styp Rekowski, Brusy ul. Dworcowa
  • Zakład Mechaniki Pojazdowej Wojciech Szopiński, Brusy ul. Bema 8
  • Gminna Spółdzielnia „SCH”, Brusy
  • Zakład Handlowo – Usługowy Andrzej Sikorski, Brusy ul. Polna
  • AUTO COLOR Marek Gołuńsk,i Chojnice
  • AUTO-NAPRAWA Mieczysław Gierszewski, Brusy
  • Mechanika Pojazdowa Jacek Rudnik, Leśno
 murarz
  • Zakład Murarski Jan Ostrowski, Brusy ul. Bema 41
  • Zakład Usługowy Wiesław Drobiński, Brusy ul. Jagiellońska
  • Usługi Murarsko –Ciesielskie Mieczysław Bloch, Brusy ul. Tulipanowa
  • Usługi remontowo-Budowlane Ryszard Pryba, Brusy
  • Usługi Remonto – Budowlane Zbigniew Czarnowski, Raduń
 kamieniarz
  • Zakład Kamieniarsko-Betoniarski Hieronim Cybula, Brusy ul. Derdowskiego
  • Zakład Kamieniarski Ryszard Ossowski, Brusy ul. Traugutta 28
 cieśla
  • Zakład Usług Remontowo – Budowlanych Roman Pestka, Męcikał
  • Zakład Ogólnobudowlany BudHaus Michał Jażdżewski, Brusy ul. Kalwaryjna 9a
 krawiec
  • Zakład Krawiecki Małgorzata Drzewicka, Czyczkowy
monter instalacji i urządzeń sanitarnych
  • Instalacje Grzewcze i Sanitarne Grzegorz Narloch, Brusy ul.
  • PHU „GABI” Gabriela Narloch, Brusy
  • PHU „WRÓBLEWSKI”, Brusy, ul. Pocztowa
  • HYDRO - INSTAL Arkadiusz Felski, Brusy, ul. Gdańska 12
 rzeźnik wędliniarz
  • Masarnia Brusy Gierszewscy B. Gierszewska, Brusy ul. Młyńska 19
  • Zakłady Mięsne „SKIBA”, Chojnice ul. Derdowskiego 23
 piekarz
  • Gminna Spółdzielnia „SCH”, Brusy
  • Piekarnia – Cukiernia Zdzisław Zakrzewski, Brusy ul. Gdańska 11
 sprzedawca
  • Gminna Spółdzielnia „SCH”, Brusy ul. 2-go Lutego 7-9
  • Firma Handlowo Prod. Marzena Zblewska, Brusy ul. 2-go lutego
  • Hurt – Detal Artykułami Przemysłowymi Roman Słomiński, Brusy
  • Hurt – Detal Andrzej Singer, Brusy ul. Pocztowa 1
  • Sklep Wielobranżowy „LITA” M. Przewoska-Fejfer, Brusy ul. 2-go Lutego 16
  • Sklep Artykułów Przemysłowych Bogumiła Stolc, Dziemiany ul. Kaszubska 10 Filia Brusy ul. Gdańska 32
  • P.H.U. „STAN-MAR” Mariusz Stanke, Brusy ul. 2-go Lutego 8
  • Sklep Ogólnospożywczy Barbara Rodzeń, Brusy ul. 2-go Lutego
  • PPHU Mariola Rutowska, Brusy ul. Derdowskiego
  • GASTRONOMIA Maria Gierszewska Brusy Plac Jana Pawła II
  • Handel – Gastronomia Zbigniew Borzyszkowski Brusy ul. Na Zaborach 7
  • Sklep Przemysłowy „PLUS” Brusy ul. Pocztowa 15
  • SEGITTA Arkadiusz Frymark Brusy ul. Pocztowa
  • Sklep „NOWY” Zofia Podlejska Brusy ul. Pocztowa
  • Sklep Spożywczo – Przemysłowy Iwona Radtka Zalesie
  • ELEKTROMAT Renata Renk Brusy ul. Dworcowa
  • Centrum Handlowe SKIBA Brusy ul. 2 lutego
  • DORA Firma Handlowo Usł. Wacław Piechowski Chojnice
 kucharz małej gastronomii
  • Gminna Spółdzielnia „SCH”, Brusy
  • Gastronomia Maria Gierszewska, Brusy Plac Jana Pawła II
  • Kawiarnia Staromiejska Sebastian Milkowski, Brusy ul. 2–go lutego
  • Kompleks Handlowo – Gastronomiczno - Hotelowy „JANTA”, Dziemiany ul. Wyzwolenia 29
 elektryk
  • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ELMONT T. Kosecki, Klawkowo
  • PUH Zbigniew Drzewicki, Chojnice ul. Prochowa 53
 elektromechanik
  • Zakład Elektromechaniki Chłodniczej Paweł Wiecki, Rytel
 malarz - tapeciarz
  • PERFEKT – BUD Daniel Kobus, Czyczkowy
elektromechanik pojazdów samochodowych
  • Elektromechanika Pojazdowa Rafał Dułak, Lubnia
  • Zakład Elektromechaniki Pojazdowej Jarosław Lackowski, Chojnice